U tha se s’flisnin me njëri-tjetrin, ja ç’bëri Endriti për ditëlindjen e Aurelës (FOTO) – AlpeGossip
U tha se s’flisnin me njëri-tjetrin, ja ç’bëri Endriti për ditëlindjen e Aurelës (FOTO)

U tha se s’flisnin me njëri-tjetrin, ja ç’bëri Endriti për ditëlindjen e Aurelës (FOTO)

Modelja Aurela Hoxha dhe fotografi Endrit Mërtiri kanë një miqësi të ngushtë me njëri-tjetrin e cila numëron shumë vite. Nëpër evente të ndryshme ata janë parë gjithnjë bashkë dhe janë perceptuar gjithmonë si një dyshe e pandashme. Por në ditën e lindjes së fotografit, i cili mbushi 27 vjeç, u vu re mungesa e Aurelës.

Menjëherë portalet nxituan të aludonin për një krisje të marrëdhënies së tyre, duke ju referuar si shkak mungesës së Aurelës në një ditë kaq të rëndësishme për Mërtirin.

Por ndërsa të gjithë mendonin se dyshja nuk flisnin me njëri-tjetritn, Endrit Mertiri na la pa fjalë me fotot e fundit. Ai nuk harroi ta uronte Aurelën, duke hedhur poshtë edhe njëherë zërat për ndonjë zënkë të mundshme mes tyre.

Ai ka publikuar disa foto në Instastory me Aurelën, duke i dhuruar puthje. Aurela ndodhet në Barcelonë ku siç është mësuar po merret me një projekt të rëndësishëm për karrierën e saj.