HIDHINI NJË SY FOTOS/ Bora Zemani dhe Ori Nebijaj na tregojnë raportin mes tyre – AlpeGossip
HIDHINI NJË SY FOTOS/ Bora Zemani dhe Ori Nebijaj na tregojnë raportin mes tyre

HIDHINI NJË SY FOTOS/ Bora Zemani dhe Ori Nebijaj na tregojnë raportin mes tyre

Ky 16 tetor, përveçse një festë në kujtim të ditëlindjes së themeluesit të Top Channel, Dritan Hoxhës, një traditë për familjen e madhe të Top medias, këtë vit ishte dhe një festë me një domethënie më të fortë për familjen e ngushtë Hoxha, e cila qëndron sot në krye të televizionit.

Në këtë festë padyshim nuk mund të mungonin personazhet e njohur që shihni në ekranin e Top Channel dhe janë pjesë e familjes së madhe të Top Media-s. Ndër to ishin dhe Bora Zemani e Ori Nebijaj të cilat nuk mund të mungonin. E teksa dihet se dy bukuroshet ‘i lidh’ diçka dhe është pikërisht programi i dashurisë “Për’Puthen”, spekulime të shumta ka se si mund të jetë raporti mes tyre.

Nëse kishit dyshimet më të vogla mbi marrëdhënien e Borës dhe Orin, ato na ‘shuan kuriozitetin’ duke ndarë me ne një video nga festa e mbrëmjes së djeshme ku na tregojnë qartë afrimitetin mes tyre. Epo për herë të fundit, ish- prezantuesja dhe prezantuesja aktuale e “Për’Puthen” kanë raporte të shkëlqyera.

Mbrëmjen e së shtunës i ftuar në emisionin “Më lër të flas” ka qenë opinionisti i njohur i “Për’Puthen”, Arjan Konomi. Ai u pyet nëse do të zgjidhte mes Borës dhe Orit, cilën do të zgjidhte? Konomi u shpreh kështu:

Borën sepse punuam dy sezone bashkë dhe skemi pasur mosmarrëveshje kurrë dhe shpresoj që edhe me Orin të mos kemi.