“Hell’s Kitchen”/ Renato Mekolli thyen pjata dhe bën namin në studion e programit (VIDEO) – AlpeGossip
“Hell’s Kitchen”/ Renato Mekolli thyen pjata dhe bën namin në studion e programit (VIDEO)

“Hell’s Kitchen”/ Renato Mekolli thyen pjata dhe bën namin në studion e programit (VIDEO)

Mbrëmjen e kaluar në studion e Top Channel nisi programi më i ri “Hell’s Kitchen’, i moderuar nga shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli.
Të apasionuarit pas fushës së gastronomisë provuan veten dhe testuan aftësitë e tyre në kuzhinë, mirëpo situata në studion e programit u tensionua shumë dhe Renato Mekolli ka thyer pjatat dhe i ka qortuar ashpër konkurentët, teksa njeri prej tyre u largua pasi nuk duroi dot presionin në kuzhinë. Për më tepër, ndiqni videot e mëposhtme.