“NUK DO TË PREK DHE NUK DO TË PUTH MË…”/ Rudina Dembacaj publikon FOTON e ulur në prehrin e të atit dhe prek me fjalët e saj – AlpeGossip
“NUK DO TË PREK DHE NUK DO TË PUTH MË…”/ Rudina Dembacaj publikon FOTON e ulur në prehrin e të atit dhe prek me fjalët e saj

“NUK DO TË PREK DHE NUK DO TË PUTH MË…”/ Rudina Dembacaj publikon FOTON e ulur në prehrin e të atit dhe prek me fjalët e saj

Të pranosh vdekjen e një njeriu të afërt është shumë e vështirë. Boshllëku që ai lë në zemër është tepër i madhe dhe nuk mësohesh dot me humbjen e tij.

Një ndër to është dhe Rudina Dembacaj e cila humbi babanë e saj pak kohë më parë për shkak të një sëmundje të rëndë. Moderatorja poston herë pas herë foto me babanë duke i dedikuar dhe statuse prekëse.

Së fundmi, ajo publikoi në InstaStory një foto e ulur në prehrin e të atit, duke treguar se ndjen mall për të. “Domethënë unë nuk do të prek më? Nuk do të puth më? Nuk do të qesh më me humorin tënd? Skandal ba, skandal,”- shkroi moderatorja.

  • foto galeri