PRITJES SË ËMBËL I VJEN FUNDI/ Katy Perry bëhet nënë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
PRITJES SË ËMBËL I VJEN FUNDI/ Katy Perry bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

PRITJES SË ËMBËL I VJEN FUNDI/ Katy Perry bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore Katy Perry dhe i fejuari i saj Orlando Bloom janë bërë prindër për herë të parë.

Këngëtarja ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Daisy Dove Bloom.

Lajmin nuk e dha as këngëtarja as aktori i njohur por UNICEF, pjesë e së cilës janë të dy.

UNICEF ka postuar një foto të dorës së vajzës së porsalindur së bashku me atë të Katy Perry dhe Orlando Bloom.

Më pas ka postuar edhe kënëgëtarja foton, ku shihet së bashku me të fejuarin teksa mbajnë dorën e vajzës së sapolindur.

‘Ne jemi duke lundruar në dashuri pas ardhjes së ardhja së shëndetshme të vajzës zonë’  ka thënë Katy për UNICEF.

Screenshot_10.png