E SULMUAN PËR VESHJEN SKENIKE/ GJYSTE VULAJ KTHEN PËRGJIGJEN EPIKE (FOTO) – AlpeGossip
E SULMUAN PËR VESHJEN SKENIKE/ GJYSTE VULAJ KTHEN PËRGJIGJEN EPIKE (FOTO)

E SULMUAN PËR VESHJEN SKENIKE/ GJYSTE VULAJ KTHEN PËRGJIGJEN EPIKE (FOTO)

Gjyste Vulaj mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe i kanë rezistuar kohës. Gjyste njihet gjithashtu si një ndër këngëtaret më moderne të skenës shqiptare dhe gjithmonë ka pasur një stil të veçantë në të veshur.

Mrëpo së fundmi Gjyste ka marrë kritika për veshjen dhe këngëtarja ka vendosur t’u kthejë përgjigje të gjithëve me një postim në Instastory.

“Edhe tek filmat per femije kengetaret paraqiten ne skene me breke. Mos na shani ju disa qe jeni msu vec bla bla bla per veshjen skenike. Ju lutem se nuk na merr gjumi i nates”, shkruan Gjyste.