NUK E KISHIM PARË! Kjo është e dashura e Xheni Karaj, publikohet FOTO e tyre intime – AlpeGossip
NUK E KISHIM PARË! Kjo është e dashura e Xheni Karaj, publikohet FOTO e tyre intime

NUK E KISHIM PARË! Kjo është e dashura e Xheni Karaj, publikohet FOTO e tyre intime

Xheni Karaj është një nga femrat e para në vendin tonë që i ka pranuar hapur prirjet e saj seksuale. Ajo prej kohësh është drejtuesja dhe aktivistja e LGBT.

Xheni përpara disa kohësh dha një intervistë ku deklaroi publikisht se ishte e dashuruar me një vajzë, emrin e të cilës nuk e bëri publike. Madje në rrëfimin e saj tregoi se kanë plane që të kenë edhe një fëmijë, të cilin sipas saj do ta adoptonin.

Ajo ka qenë shumë e rezervuar për jetën e saj private, por së fundmi janë publikuar disa foto ku Xheni shfaqet duke u puthur në publik me të dashurën e saj, identiteti i së cilës nuk dihet ende.

Dy vajzat shihen shumë të dashuruara dhe nuk ngurojnë ta shprehin këtë edhe në daljet e tyre publike.