Daffy çmend rrjetin! Publikon një FOTO të nxehtë ku ekspozon gjoksin – AlpeGossip
Daffy çmend rrjetin! Publikon një FOTO të nxehtë ku ekspozon gjoksin

Daffy çmend rrjetin! Publikon një FOTO të nxehtë ku ekspozon gjoksin

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka provokuar sërish nëpërmjet një fotografie.
Këtë e ka bërë në llogarinë e saj në Instagram aty ku është shumë aktive.

Në foton e publikuar Duffye ka zbuluar barkun seksi dhe një pjesë të gjoksit por në pah i ka vënë edhe tatuazhet e shumta që ka në trup.

Dafina vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale ku po i mbanë të informuar rreth karrierës muzikore dhe jetës private fansat e shumtë.