XHENSILA NUK I FSHEH STRIJAT PAS LINDJES SË VAJZËS/ Ja foto që i tregon qartë… - AlpeGossip
XHENSILA NUK I FSHEH STRIJAT PAS LINDJES SË VAJZËS/ Ja foto që i tregon qartë…

XHENSILA NUK I FSHEH STRIJAT PAS LINDJES SË VAJZËS/ Ja foto që i tregon qartë…

Të gjithë u habitëm dhe zilepsëm teksa pamë vetëm një muaj pas lindjes, format perfekte të Xhensilës në plazh me bikini! Asnjë gjurmë nga shtatzania!

Por nëse mendoni se ajo ia hodhi kaq paq, gaboheni. Bukuroshja e muzikës shqiptare ka hedhur një story nga plazhi i shtatorit, dhe arrijmë të dallojmë qartë strijat në gjoksin e saj! Ajka e la një gjurmë të vockël.

Nuk e dimë nëse ky detaj i ka shpëtuar Xhensilës, apo ajo e ka hedhur me dashje edhe pse e ka parë “defektin”. Fundja është shenjë e lënë nga akti më sublim i një nëne: gjidhënia!