ÇUNA PËRMBAHUNI/ “Seksi dhe pa “REÇIPETA” Eni Koçi na paralajmëron se… (FOTO) – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/ “Seksi dhe pa “REÇIPETA” Eni Koçi na paralajmëron se… (FOTO)

ÇUNA PËRMBAHUNI/ “Seksi dhe pa “REÇIPETA” Eni Koçi na paralajmëron se… (FOTO)

Eni Koci është njëra nga këngëtaret shqiptare e cila komentohet shumë.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet veshur me kostum ngjyrë të gjelbër dhe me syze dielli. Por ajo që bënë përshtypje është pjesa e lartë ku Eni shihet pa sytjena dhe vetëm me një xhaketë të hapur në të dyja anët.

“Duke pritur verë like this” kishte shkruar Eni në këto foto, bazuar në këto duket se vera do të jetë shumë e nxehtë me Enin.

Duke pritur verën like this👆🙈 #messyhair #summer #summer2018

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on