“Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë…”/ Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene (FOTO) – AlpeGossip
“Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë…”/ Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene (FOTO)

“Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë…”/ Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene (FOTO)

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun.

Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi.net

Mbrëmë, Shpati vendosi të postonte fotografi bashkë me të, duke i thurur edhe disa vargje.

Me këtë rast, këngëtari ka zbuluar se e dashura e tij quhet Lamar dhe është nga Maroku.

“Vajzat marokene krijojnë ylberet…Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë mua rë bukur”, është mbishkrimi që ai la mbi foto.

Kujtojmë se Shpati ka qenë në lidhje me modelen Afërdita Dreshaj, e cila tani është fejuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.