Bleona Qereti i kthehet studios, po aq seksi dhe provokuese (FOTO) - AlpeGossip
Bleona Qereti i kthehet studios, po aq seksi dhe provokuese (FOTO)

Bleona Qereti i kthehet studios, po aq seksi dhe provokuese (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti është parë shumë seksi dhe provokuese edhe në disa imazhe.

Këtë herë shihet shumë provokuese, teksa shohim se i është kthyer punës dhe studios në Amerikë.

“I ke dy opsione: të përparosh ose të arsyetohesh” ka shkruar ajo.

Ndryshe, Bleona shihet e veshur me trenerke ngjyrë të kuqe dhe pa grim.