EDHE KËTË VIT NË KARNAVALET E HOMOSEKSUALEVE/ Rita Ora “do ndezi” skenën në Manchester – AlpeGossip
EDHE KËTË VIT NË KARNAVALET E HOMOSEKSUALEVE/ Rita Ora “do ndezi” skenën në Manchester

EDHE KËTË VIT NË KARNAVALET E HOMOSEKSUALEVE/ Rita Ora “do ndezi” skenën në Manchester

Rita Ora është këngëtarja me famë botërore  e cila nuk ndalt me sukseset e njëpasnjëshme.

Ajo dallohet për stilin unik edhe për mbështetjen ndaj Homesksualëve.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh poston foto edhe video të nxehta,duke njxerrë në shesh gjoksin edhe të pasmet.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku lajmëron se në fundja do jetë në Manchester për të performuar për karnavalet e homoseksualëve.

Më pas Rita ka ndarë edhe disa foto nga vitet e kaluar ku tregon se ka qenë prenzete.