“U gënjye” nga Ermal Mamaqi, Ardi Daullxhiu: I pabesë, së shpejti do të publikoj një video – AlpeGossip
“U gënjye” nga Ermal Mamaqi, Ardi Daullxhiu: I pabesë, së shpejti do të publikoj një video

“U gënjye” nga Ermal Mamaqi, Ardi Daullxhiu: I pabesë, së shpejti do të publikoj një video

Ardi Daullxhiu, i njohur si i mjeri më i famshëm në Shqipëri, është rikthyer edhe njëherë tjetër në qendër të vëmendjes dhe kjo për shkak të një postimi në profilin e tij të Facebook.
Këtë herë, Ardi është kapur keq me Ermal Mamaqin, pasi ky i fundit i ka premtuar se do ta ftojë në emision, por sipas Ardit ka dalë i pabesë.

Sipas tij, Ermali jo vetëm që nuk e ka ftuar, por i ka bërë dhe bllok.

Ndaj, në një postim në profilin e tij të Facebook, Ardi i bën thirrje Ermalit se së shpejti do i publikojë një video me fakte, ndërsa nuk nguron të falenderojë dhe Arian Çanin, për të cilin thotë se jep dhe jetën.

Postimi i plotë i Ardit:

Si jeni miqt e mi dua tju them se ermali eshte genjeshtar me premtoi qe te me ftonte ne emisjonin e tij por me gejeu doli i pa bese mashtrus dote dilja me date 31 mars dhe me beri bllok por i them qe e ka per veten e vet per mua te rroj arjan cani qe per mua eshte flori arjan canin jap jeten se eshte shume i mire per mua dhe e dua shume arjan canin ermali mashtrues i pa bese se shpejti dote bej nje vidjo qe doti kem me fakte por jo tani”