Ju kujtohet Ivet nga seriali Kloni, shikoni sa është plakur ajo sot (FOTO) – AlpeGossip
Ju kujtohet Ivet nga seriali Kloni, shikoni sa është plakur ajo sot (FOTO)

Ju kujtohet Ivet nga seriali Kloni, shikoni sa është plakur ajo sot (FOTO)

Aktorja braziliane, Vera Fischer u bë e njohur te publiku shqiptar me rolin e saj, Ivet në serialin Kloni.

E karakterizuar gjithmonë me elegancën e saj, ajo ka ditur që me talentin dhe sharmin të i bëjë për vete shumë adhurues anë e kënd botës.

Me kalimin e viteve edhe ajo ka ndryshuar. Iveti tashmë është thinjur dhe ka shtuar edhe shumë peshë… Duhet pranuar asaj i ka humbur shkëlqimi që dikur ka pasur.