MIKESHA SEKSI E KIM KARDASHIAN/ Ylli televiziv tregon format perfekte (FOTO) – AlpeGossip
MIKESHA SEKSI E KIM KARDASHIAN/ Ylli televiziv tregon format perfekte (FOTO)

MIKESHA SEKSI E KIM KARDASHIAN/ Ylli televiziv tregon format perfekte (FOTO)

lli televiziv Farrah Abraham di se si të tërheqë vëmendje. 

Dhe së fundmi i 27-vjeçar ka realizuar një set fotografik ku promovon të brendshmet sportive. 

E veshur me to shoqja e Kim Kardashian-it dukej mjaft seksi.