Dukesha Kate del nga spitali, Britania e Madhe i prezanton botës “PRINCIN e VOGËL” të porsalindur (FOTO) – AlpeGossip
Dukesha Kate del nga spitali, Britania e Madhe i prezanton botës “PRINCIN e VOGËL” të porsalindur (FOTO)

Dukesha Kate del nga spitali, Britania e Madhe i prezanton botës “PRINCIN e VOGËL” të porsalindur (FOTO)

Gëzim i madh në familjen mbretërore të Britaninë së Madhe. Pasi u shtrua në spitalin e Paddington, dukesha e Cambridge, Kate Middleton solli në jetë fëmijën e saj të tretë, vëllin e princit George dhe princeshës Charlotte. Dukesha e Cambridge Kate Middleton, sapo është liruar nga spitali Shën Maria ku dhe solli në jetë foshnjën e saj djalë. Kate së bashku me partnerin e saj, princin William dolën para të gjithë të pranishmëve dhe kamerave më fëmijën e tyre në duar, duke prezantuar këstu princin e vogël të Britanisë së Madhe.