DUKE NGRËNË PICË E KREHUR FLOKËT/ Fjolla Morina publikon prapaskenat gallatë të klipit (VIDEO) – AlpeGossip
DUKE NGRËNË PICË E KREHUR FLOKËT/ Fjolla Morina publikon prapaskenat gallatë të klipit (VIDEO)

DUKE NGRËNË PICË E KREHUR FLOKËT/ Fjolla Morina publikon prapaskenat gallatë të klipit (VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë Fjolla Morina publikoi këngën e saj më të fundit “Fustani”. Ajo bashkëpunoi për këtë këngën me Manin, por çfarë tërhoqi vëmendjen në klip ishte paraqitja seksi e Fjollës.

Këngëtarja shfaqet shumë sensuale me fustanin e tejdukshëm apo truporen e lëkurës, prej të cilave mund të dallohen qartë asestet e saj.

Por veshjen e përshtat shumë mirë dhe performanca e saj provokuese. Fjolla Morina vendosi të ndante me ndjekësit momente nga paraskenat e klipit dhe mund të themi se janë shumë gallatë.

Në një moment Fjolla shfaqet duke ngrënë picë, teksa i ofron dhe një prej personave që punojnë me të. Ndërsa në një tjetër moment asistenti i saj shfaqet duke i krehur flokët.