“A TË PUNON BURRI?” Aulonës nuk i vjen mirë nga pyetja e fansit dhe… (FOTO) – AlpeGossip
“A TË PUNON BURRI?” Aulonës nuk i vjen mirë nga pyetja e fansit dhe… (FOTO)

“A TË PUNON BURRI?” Aulonës nuk i vjen mirë nga pyetja e fansit dhe… (FOTO)

Tashmë është bërë trend që vipat të provojnë opsionin “Më pyet” të Instagramit por ndonjëherë marrin pyetje pikante nga fansat e tyre.

I tillë ishte dhe rasti i Aulona Mustës të cilën fansat e pyetën a i punon bashkëshorti.

“Fatmirësisht kam buRR… pa dyshim që punon!”, përgjigjia e saj vjen paksa ironike ku fjalën burrë e thekson si për të nënkuptuar se ai është i tillë në të gjitha aspektet.

Me siguri pyetja e fansit vjen nga fotot e videot e shumta që shohim në Instagram teksa çifti shfaqet gjithnjë në vende të ndryshme gjatë ditës, vetëm në ambjente pune jo…