Dikur e pastrehë, 26-vjeçarja bëhet milionere falë “babushave” (FOTO) – AlpeGossip
Dikur e pastrehë, 26-vjeçarja bëhet milionere falë “babushave” (FOTO)

Dikur e pastrehë, 26-vjeçarja bëhet milionere falë “babushave” (FOTO)

Kjo është Jeanemarie Almulla e cila para pak kohësh ishte e pastrehë, ndërsa tani jeton mes luksit falë burrave të pasur që i bëjnë dhurata të shtrenjta.

26-vjeçarja ka marrë deri tani dhurata në vlerën e më shumë se 500 000 dollarëve, duke përfshirë diamandë, dy ora Rolex, çanta të shtrenjta, si edhe para në dorë.

Këta burra të pasur, ajo i njeh online nëpërmjet internetit.

“Nuk kisha çfarë humbisja, prandaj nisa të njihja meshkuj në internet dhe më pas i takoja.

Zakonisht janë mbi 40 vjeç, të pasur dhe të martuar.

I njoh mirë përpara se të kryej marrëdhënie me ta.

Kurrë nuk ka ndodhur që të më bëjnë presion për të shkuar në shtrat”, thotë Almulla.