“MIRËSEERDHE O PRINCESHA E…”/ Një bebe në familje, Fifi jep lajmin e ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
“MIRËSEERDHE O PRINCESHA E…”/ Një bebe në familje, Fifi jep lajmin e ëmbël (FOTO)

“MIRËSEERDHE O PRINCESHA E…”/ Një bebe në familje, Fifi jep lajmin e ëmbël (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Filloreta Raci, e njohur me emrin e artit Fifi ka dhënë një lajm të ëmbël përmes postimeve në Instagram.

Fifi ka bërë të ditur se një bebe i është shtuar familjes së saj dhe ajo është bërë teze.

“Mirëseerdhe o princesha e tezes së vet! U bëra teze praaaap! Motër të dua”, shkruan Fifi e cila shfaqet duke e mbajtur vogëlushen në krahë.

Kujtojmë që këngëtarja së fundmi ka qenë shumë e komentuar në media për lidhjen e dashurisë, të cilën preferoi të mos e komentojë.