A DO TA BESONI? Ja sa kushton veshja e Nora Istrefit në videoklipin e ri! – AlpeGossip
A DO TA BESONI? Ja sa kushton veshja e Nora Istrefit në videoklipin e ri!

A DO TA BESONI? Ja sa kushton veshja e Nora Istrefit në videoklipin e ri!

Si çdo videoklip tjetër, Nora Istrefi i kushtoi shumë rëndësi veshjes në projektin e fundit në bashkëpunim me Gjikon.

Skena në të cilën këngëtarja shfaqet duke kënduar me një orkestër të vogël, e veshur me pantallona të kuq dhe një bluzë të shkurtër të zezë, kushtoi shumë.

Pantallonat kushtuan hiç më pak se 1350 euro ndërkaq pjesa e sipërme 145 euro, që në total i bie afër 1500 euro.

“Anna” ka arritur të grumbullojë miliona klikime në vetëm pak ditë, duke dëshmuar kështu se është pëlqyer nga publiku.