VETËM ME ROBËDIMSHAMBËR/ Françeska jaçe “tërbon rrjetin” duke ekspozuar këmbët (FOTO) – AlpeGossip
VETËM ME ROBËDIMSHAMBËR/ Françeska jaçe “tërbon rrjetin” duke ekspozuar këmbët (FOTO)

VETËM ME ROBËDIMSHAMBËR/ Françeska jaçe “tërbon rrjetin” duke ekspozuar këmbët (FOTO)

Françeska Jaçe sapo na kujtoi të gjithëve se vera për të nuk ka mbaruar ende duke publikuar foto provokuese edhe të nxehta në rrjetet sociale.

Çdo pozë e ish banores së Big Brother komentohet gjerësisht dhe vjedh vëmendjen e ndjekësve në “Instagram” të cilët nuk i kursejnë reagimet.