STARTON “BIG BROTHER VIP”/ Ja si duket skena, Arbana Osmanit shkëlqen me look-un (FOTO) – AlpeGossip
STARTON “BIG BROTHER VIP”/ Ja si duket skena, Arbana Osmanit shkëlqen me look-un (FOTO)

STARTON “BIG BROTHER VIP”/ Ja si duket skena, Arbana Osmanit shkëlqen me look-un (FOTO)

Ka startuar sonte reality show më i madh në Shqipëri, “Big Brother VIP”, i drejtuar nga Arbana Osmani. Janë bërë publikë emrat e personazheve VIP por për më tepër të presim detajet e reja që do dalin.

Mbrëmjen e sotme Arbana Osmani ka veshur një fustan të shkurtër të kuq me trëndafila, flokët i ka bërë onde dhe look-u i saj duket këndshëm mbrëmjen e sotme.

Skena është e mbuluar nga ngjyrat blu dhe dekor ka disa topa që kanë mbuluar skenën.