MANIA E LOGOVE E KTHYER NË “MUST”/ Vip-et po çmenden pas trendit më të ri (FOTO) – AlpeGossip
MANIA E LOGOVE E KTHYER NË “MUST”/ Vip-et po çmenden pas trendit më të ri (FOTO)

MANIA E LOGOVE E KTHYER NË “MUST”/ Vip-et po çmenden pas trendit më të ri (FOTO)

Koncepti  “logo” sot prezanton evolucionin e shtepive të modës. Trendi i cili u soll në qendër të vëmendjes gjatë “javës së modës” është duke bërë namin dhe të gjitha vajzat po çmenden pas tij.

Në fillimin e viteve 2000, moda “streetstyle” ishte e mbushur me veshje te loguara dhe gati dy dekada më pas ne po shohim po të njëjtën gjë.

Gucci, Louis Vuitton, Dior, Fendi, Balenciaga, janë vetëm disa nga emrat që e kanë sjellë këtë trend.  Jo vetëm një aksesoria por ne e kemi fjalën për të gjithë veshjen çanta, atlete,bluze dhe fustane.

Prania e logove në veshje iu jep atyre një stil më sportive dhe absolutisht shumë “chic”. Pra tani qëe kuptuat sa të rëndësishme jan logo-t dhe që janë “must”, shihni veshjet e vip-ave për tu frymëzuar.

Kejvina Kthjella

Lori Hoxha

Françeska Jaçe

Xhensila Myrtezai

Sara Hoxha

AlpeNews.al