KOMENTUESJA I THOTË SE "TALL B*THËN" ME TË/ Aulona Musta duket se ka hakmarrjen perfekte për "fansat" e saj (FOTO) - AlpeGossip
KOMENTUESJA I THOTË SE “TALL B*THËN” ME TË/ Aulona Musta duket se ka hakmarrjen perfekte për “fansat” e saj (FOTO)

KOMENTUESJA I THOTË SE “TALL B*THËN” ME TË/ Aulona Musta duket se ka hakmarrjen perfekte për “fansat” e saj (FOTO)

Moderatorja Aulona Musta duket se është akoma me pushime. Dhe këtë mund ta dallojmë fare mirë nga fotot të cilat i poston në “Instagram”.

Por duket se diçka e shqetëson bukuroshen. Vetëm para disa ditësh Aulona publikoi disa mesazhe që i vinin në “Instagram” me fyerje nga më të ndryshmet. E njëjta gjë ka ndodhur edhe sot në komente.

Para pak minutash Aulona postoi këtë foto: “Meqenese kjo tipja @ilionbesa ka disa kohe qe vjen dhe me bezdis pa fund ne profilin tim dhe ka dhe kurajon te vije e te thote qe tall b*then me mua, ne profilin tim, si thoni t’ja kthejme pak me te njejten monedhe bezdisjen”

/AlpeNews.al/