ALESIA BAMI LË TELEVIZIONIN/ Profesioni i saj i ri do t’ju habisë (FOTO) – AlpeGossip
ALESIA BAMI LË TELEVIZIONIN/ Profesioni i saj i ri do t’ju habisë (FOTO)

ALESIA BAMI LË TELEVIZIONIN/ Profesioni i saj i ri do t’ju habisë (FOTO)

Balerina e “Stop” dhe modelja Alesia Bami është padyshim një nga vajzat më seksi shqiptare e që komentohet shumë në media e rrjete sociale për format bombastike të cilat nuk ngurron t’i shfaqë me fotot që poston në Instagram. Fotot me bikini nuk kanë munguar nga Alesia këtë verë, por me postimin e fundit modelja i ka habitur të gjithë.


“Një roje plazhi si unë”, shkruan Alesia në foton ku shfaqet e ulur në kullën e vrojtimit të rojeve të plazhit.

Menjëherë kanë nisur komentet, më së shumti prej djemve të cilët shkruajnë se tani e tutje do bëjnë sikur do mbyten, vetëm që Alesia t’i shpëtojë.