“PLAS XHELOZIA”/ Monika për puthjen Arjola-Ilir: U këputët, me ju do jem deri në vdekje – AlpeGossip
“PLAS XHELOZIA”/ Monika për puthjen Arjola-Ilir: U këputët, me ju do jem deri në vdekje

“PLAS XHELOZIA”/ Monika për puthjen Arjola-Ilir: U këputët, me ju do jem deri në vdekje

Monika dhe Ilir janë dy prej banorëve të Big Brother që thumbojnë vazhdimisht njëri-tjetrin.

Së fundmi Monika duket se është bërë xheloze nga një përqafim mes Arjolës dhe Ilirit, ndërsa ky i fundit nuk ka hezituar duke ia bërë me shenjë që do të lërë shtëpinë.

Por Monika nuk hezitoi t’i përgjigjet duke i thënë: “Ëhë, lëre mo, u këputët, me ty do të jem deri në fund, deri në vdekje.”

Ndërsa Arjola e mbështet duke i thënë “Po jeta jam dakord me ty. Me ne do jesh”.

Në spektaklin e mbrëmjes e sotme pritet që nga shtëpia e Big Brother të ketë dy të eleminuar. Një nga televotimi i hapur gjatë javës, dhe një nga ai që do të hapet në mbrëmje.