Kejvina e akuzon se vesh mbathje me mbushje, Rasheli e lë gojë hapur – AlpeGossip
Kejvina e akuzon se vesh mbathje me mbushje, Rasheli e lë gojë hapur

Kejvina e akuzon se vesh mbathje me mbushje, Rasheli e lë gojë hapur

Dy modelet që janë bërë shumë të njohura nga “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci dhe Kejvina Kthella janë përballur për herë të parë sot. Kejvina i bëri një pyetje shumë me spec Rashelit e cila bëri të papriturën.
“Kur më akuzuan mua që kam dalë pa mbathje, ti ke thënë që kur ishe këtu vishje mbathje, madje edhe geta sipër. Ato mbushjet i vishje sipër apo poshtë mbathjeve?”, e pyeti Kejvina Rashelin duke shkaktuar ovacione në publik.

“Dy minuta”, tha Rasheli dhe hipi majë tavolinës duke kthyer të pasmet nga kamera.

“Unë e kam parë atë videon e Kejvinës me fustanin e kuq që ka arritur 7 milion klikime. Gjithë njerëzit e kanë hapur për të parë kishte apo nuk kishte mbathje. Edhe unë ashtu kam thënë që vishja mbathjet pastaj getat sipër dhe çdo emision do ti që sa ulesha, më griseshin getat”, u shpreh Rasheli duke shkaktuar shumë të qeshura.

 

Më pas modelja u kthye nga kamera dhe Kejvina i kapi të pasmet. “I ka të vërteta”, tha Kejvina.