HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Një "BINJAKE" seksi dhe pasionante si Zajmina Vasjari! (FOTO) - AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Një “BINJAKE” seksi dhe pasionante si Zajmina Vasjari! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Një “BINJAKE” seksi dhe pasionante si Zajmina Vasjari! (FOTO)

Zaimina Vasjari është një ndër këngëtaret e cila  prej vitesh është pjesë e ekranit. Pasi u bë nënë Zaimina zgjodhi të largohej nga televizioni duke mos publiuar asnjë projekt të ri por kjo nuk do të thotë që nuk është në qendër të vëmendjes. Këngëtarja vazhdon të cilësohet si një ndër femrat më seksi dhe gjithmonë është kryefjala e mediave.

Nëse habiteni nga sharmi dhe clas-i i Zaiminës duhet ta kuptoni se ajo u përket “binjakve” në horoskop dhe  këto karakteristika  e bëjnë një tipike të shenjës.

Femrat e kësaj shenje janë aktive dhe energjike prandaj nuk mund te kenë një pune te vetme apo një objektiv.  Ky është një ndër karakteristikat më tipike të Zaiminës e cila  e ka eksploruar veten në disa fusha të ndryshme. Zaimina nuk është vetëm këngëtare por prfesioni i saj është arkitekte dhe gjithashtu një  menaxhere e zonja e bizneseve të saja.
Gjithashtu” binjakët” adhurojnë luksin dhe rehatinë ndërkohë qe me partnerët tregohen sensuale, sharmante dhe pasionante. Nëse do i hidhni një sy Instagramit të Zaiminës do të shihni klasin,luksin, sharmin që e karakterizon.
Këngëtarja prej vitesh zgjodhi që ta mbante lidhjen larg vëmendjes së mediave. Së fundmi  ajo nuk ka nguruar të publikoj disa foto pasionante me bashkëshortin.
Nëse do ta përshkruanim Zaiminën me tre fjali si një binjake tipike do të ishin: Sharmante, punetore dhe inteligjente.