Fjolla ndez fansat, pozon vetëm me të brendshme nga shtrati (FOTO) – AlpeGossip
Fjolla ndez fansat, pozon vetëm me të brendshme nga shtrati (FOTO)

Fjolla ndez fansat, pozon vetëm me të brendshme nga shtrati (FOTO)

Pas Luana Vjollcës që në Instagram hodhi një foto tjetet të nxehtë, tani është radha e Fjolla Morinës ta bëj një gjë të tillë.

Këngëtarja një foto e ka hedhur në Facebook, ku ka treguar ndryshimin e bërë në flokë, pasi i bëri të zeza dhe të shkurta.

Por, në fakt vëmendja shkon te trupi i saj.

E veshur me të brendshme dhe e ulur mbi shtrat, pos qe dukej seksi, Fjolla ua bëri me të bukur këtë natë për ata që janë beqarë e nuk kanë me kë të festojnë