Plas KRIZA e xhelozisë në Xing me Ermalin, pas Rashelit dhe Kejvinës futet dhe 1 e tretë (FOTO) – AlpeGossip
Plas KRIZA e xhelozisë në Xing me Ermalin, pas Rashelit dhe Kejvinës futet dhe 1 e tretë (FOTO)

Plas KRIZA e xhelozisë në Xing me Ermalin, pas Rashelit dhe Kejvinës futet dhe 1 e tretë (FOTO)

Në një moment papritur moderatori Ermal Mamaqi u prek shumë nga performance e Rashelit sipër tavolinës dhe filloi të kujtonte kohën kur ajo ishte aty. Rasheli iu afrua pranë dhe i tha t’i tregonte të gjithëve kë do më shumë.

Pas saj erdhi Kejvina e cila kërkoi gjithashtu që Ermali të donte atë më shumë sesa Rashelin.

Dhe sikur të mos mjaftonin Rasheli e Kejvina, Ermalit i erdhi mbi kokë edhe këngëtarja Olimpia duke e vënë moderatorin në siklet kë të zgjidhte mes të trejave.

Ermali arriti të shpëtojë vetëm kur anëtarët e orkestrës e thirrën për të pirë birra me ta.