PAS KËNGËS ME BUJAR QAMILIN/ VIDEO: Luana Vjollca jep detajet e një klipi të ri – AlpeGossip
PAS KËNGËS ME BUJAR QAMILIN/ VIDEO: Luana Vjollca jep detajet e një klipi të ri

PAS KËNGËS ME BUJAR QAMILIN/ VIDEO: Luana Vjollca jep detajet e një klipi të ri

Moderatorja Luana Vjollca ka qenë mjaft aktive gjatë kësaj vere përmes koncerteve të saj.

Por duket se projektet për të nuk kanë të ndalur. Luana ka publikuar një video në rrjete sociale në të cilën e shohim tërësisht të veshur më të bardha dhe ku paralajmëron diçka të madhe. “Nuk ka kohë as për të fjetur, dicka e madh po vjen”, shkruan Luana krahas videos në rrjete sociale.

There is no time to even sleep… Something Big Coming Soon 🎬

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on