NË KOMORDARE "UNICORN"/ Zaimina poston videon e Khloe në pishinë. E vogla duket se do të... - AlpeGossip
NË KOMORDARE “UNICORN”/ Zaimina poston videon e Khloe në pishinë. E vogla duket se do të…

NË KOMORDARE “UNICORN”/ Zaimina poston videon e Khloe në pishinë. E vogla duket se do të…

Zaimina Vasjari është një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar.

Më 29 janar të këtij viti Zaimina solli në jetë fëmijën e saj të parë të cilën e pagëzoi me emrin, Khloe. Nga momentet e para të ardhjes në jetë të vogëlushes dhe deri më tani, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘’Instagram’’ disa nga çastet më të bukura të vajzës.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe sot. Bukuroshja ka postuar një video në “Instastory” ku duket e vogla e saj në një komordare “Unicorn”. Khloe duket se “është e vendosur” të mësoj notin duke lëvizur këmbët e saj të vogla.