SEZONI I RINOVIMIT/ 11 çantat që do jenë trendi i pranverës dhe ne “u çmendëm” pas tyre – AlpeGossip
SEZONI I RINOVIMIT/ 11 çantat që do jenë trendi i pranverës dhe ne “u çmendëm” pas tyre

SEZONI I RINOVIMIT/ 11 çantat që do jenë trendi i pranverës dhe ne “u çmendëm” pas tyre

Pranvera është një sezon i rinovimit – dhe për disa që do të thotë një refresh në frontin kuletë

.Etiketat e njohura janë të shkëlqyera, por nëse jeni në treg për dizajnerët e ardhshëm që po ndryshojnë lojën (dhe ia vlen investimi) kjo histori është për ju.

Nga mallrat vegan në një eksport italian që tashmë e konsideron Rihannën si një tifoz, këto janë njëmbëdhjetë marka të reja të vitit 2019.