VAJZAT PO ÇMENDEN PAS TYRE/ 7 trendet që të gjithë ne do të veshim këtë Maj (FOTO) – AlpeGossip
VAJZAT PO ÇMENDEN PAS TYRE/ 7 trendet  që të gjithë ne do të veshim këtë Maj (FOTO)

VAJZAT PO ÇMENDEN PAS TYRE/ 7 trendet që të gjithë ne do të veshim këtë Maj (FOTO)

Jemi duke u afruar me sezonin veror dhe duket se moda nuk ka ndër mend të ndaloj duke prezantuar trendet të reja.

Nga pikat,kanatieret,fustanet me pala dhe gjithcka që ju duhet për muajn maj mund të inspiroheni nga fotot  që kemi për përzgjedhur.

Të gjitha këto copëza veshjesh do t’ju  bëjn të dukeni fashion dhe “cool” prandaj vazja filloni me përgatitjen e muajt të ardhdshëm.