“NJË PËRQAFIM I SINQERTË VLEN…”/ Sabiani në shtëpinë e prindërve të Ilirit (FOTO) – AlpeGossip
“NJË PËRQAFIM I SINQERTË VLEN…”/ Sabiani në shtëpinë e prindërve të Ilirit (FOTO)

“NJË PËRQAFIM I SINQERTË VLEN…”/ Sabiani në shtëpinë e prindërve të Ilirit (FOTO)

Balerini Ilir Shaqiri dhe Sabiani krijuan një miqësi të sinqertë brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Edhe pas daljes nga Reality Show, Sabiani ka vazhduar të takojë të afërmit dhe njerëzit e dashur të Ilir Shaqirit dhe këtë herë ka vizituar prindërit e tij në shtëpinë e tyre.

“Një përqafim i sinqertë vlen më shumë se çdo dhuratë”, ka shkruar ai, teksa është ulur mes të dyve.

Para pak ditësh ai përcolli në aeroport Emilyn bashkë me djalin e tij, duke treguar kështu se raporti i tij me personat më të dashur të Ilirit dhe foto u komentua shumë.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me foton krah prindërve të balerinit, për të cilët komentuesit kanë shprehur admirim, po aq sa për gjestin e Sabianit.

FOTO