U PYET SE KUR E KA HUMBUR VIRGJËRIË/ Habit Shqipja me përgjigjen: Kush tha… (VIDEO) – AlpeGossip
U PYET SE KUR E KA HUMBUR VIRGJËRIË/ Habit Shqipja me përgjigjen: Kush tha… (VIDEO)

U PYET SE KUR E KA HUMBUR VIRGJËRIË/ Habit Shqipja me përgjigjen: Kush tha… (VIDEO)

Shqipe Hysenaj është rikthyer sërish në vëmendje, por këtë herë jo me deklaratat mbi “Përputhen”, por për jetën e saj private. Shqipja ishte e ftuar në një intervistë 60-sekondëshe për “Prive”, ku zbuloi disa detaje për veten.

Një nga pyetjet pikante ishte: “Kur e humbe virgjërinë?”

“Kush tha që e kam humbur”, u përgjigj Shqipja.

Shqipja u shpreh se tek vetja i duken seksi sytë dhe e pyetur nëse i kanë shkruar të famshëm shqiptarë e mohoi.