SI KA QENË DHE SI ËSHTË BËRË/ Brune me flokë super të gjatë: Ledina Çelo nuk njihet! (FOTO) – AlpeGossip
SI KA QENË DHE SI ËSHTË BËRË/ Brune me flokë super të gjatë: Ledina Çelo nuk njihet! (FOTO)

SI KA QENË DHE SI ËSHTË BËRË/ Brune me flokë super të gjatë: Ledina Çelo nuk njihet! (FOTO)

Të gjithë e njohim si një mami seksi, bionde sensuale me linjat perfekte. Dhe në fakt, këngëtarja shqiptare Ledina Çelo ka qenë gjithmonë kaq elegante, si sot.

Por ndoshta jo të gjithë e dinë se ajo ka qenë një brune shumë simpatike në moshën 20-vjeçare.

Ka qenë vetë Ledina që e ka treguar përmes dy fotove të publikuara në Instastory. Nostalgjike për vitin 1997, Ledina duket po aq fotozhenike në foto sa dhe sot.

Nëna e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze, kur ka qenë 20-vjeçe ishte tërheqse dhe provokuese me pamje të freskët që të gjitha nënat e kanë zili.