“DUKE BËRË PUNËT”/ Rudina Magjistari vërteton se është “vajzë për shtëpi” (FOTO) – AlpeGossip
“DUKE BËRË PUNËT”/ Rudina Magjistari vërteton se është “vajzë për shtëpi” (FOTO)

“DUKE BËRË PUNËT”/ Rudina Magjistari vërteton se është “vajzë për shtëpi” (FOTO)

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Me ëmbëlsinë dhe thjeshtësinë që e karakterizon ajo ka rrëmbyer zemrat e të gjithë amvisave shqiptare për shkak se ato janë edhe ndjekëset më të mëdha në numër të emisionit të saj.

Së fundmi në një postim në Instagram, Rudina shfaqet në studion e saj teksa rregullon kungujt të cilët simbolizojnë festën e “Halloweenit” e cila i takon fundit të muajit.

“Duke bërë punët e shtëpisë”, shkruan ajo krahas fotos teksa nënkupton se sutdio është si shtëpi për të.