BASHKOHEN 3 VITE PAS NDARJES/ Çifti i njohur dhuron skena të nxehta në plazh (FOTO) – AlpeGossip
BASHKOHEN 3 VITE PAS NDARJES/ Çifti i njohur dhuron skena të nxehta në plazh (FOTO)

BASHKOHEN 3 VITE PAS NDARJES/ Çifti i njohur dhuron skena të nxehta në plazh (FOTO)

Brielle Biermann është parë duke u relaksuar në plazhin e Miamit të shtunën me të dashurin e saj, Slade Osborne, vetëm një ditë pas ditëlindjes së tij të 24-të. 

Ndonëse çifti ishte ndarë në vitin 2015, ata janë pare sërish bashkë në shtator. 

Madje Osborne, e quajti bukuroshen bjonde në një postim në rrjetet sociale si “dashuria e tij e përjetshme”. 

Çifti dukej shumë i lumtur dhe nuk ngurroi të dhuronte skena të nxehta në publik.