E PAPRITUR/ Bora Zemani takohet me Donaldin, emocione tek të dy (FOTOT) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Bora Zemani takohet me Donaldin, emocione tek të dy (FOTOT)

E PAPRITUR/ Bora Zemani takohet me Donaldin, emocione tek të dy (FOTOT)

Takimi i shumë pritur ndodhi, Bora Zemani dhe Donaldi takohen në “Big Brother” .

Takimi i tyre nis me përqafime dhe një lule të dhurar nga Donaldi.

‘’Si je…?’’, e pyeti Bora

‘’Jam i turbullt’’,- u përgjigj Donaldi.

Bora zgjodhi që t’i jepte pak forcë dhe motivim ish-partnerit të saj për të vazhduar me entuziasëm këtë rrugëtim.

Takimi i tyre u shoqërua me shumë emocion ndërsa publiku brohoriste për një puthje romantike.