DETAJE QË I HABITI TË GJITHË/ Luana Vjollca publikon videoklipin e ri por.... (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
DETAJE QË I HABITI TË GJITHË/ Luana Vjollca publikon videoklipin e ri por…. (FOTO+VIDEO)

DETAJE QË I HABITI TË GJITHË/ Luana Vjollca publikon videoklipin e ri por…. (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca ka publikuar sot videoklipin e saj më të ri me titull “Boll u bo tu vujt”, një këngë të cilën kishte disa ditë që e premtonte.

Luana ka qëndruar sërish në zhanrin e këngëve popullore dhe ritmike.

Këngëtarja shfaqet shumë sensuale në klip të cilin e fillon e ulur në fron, duke pirë dhe përfundon në një sallë kërcimi, me qirinj dhe balerinë.

Kënga është pëlqyer shumë, por në një moment, për pak sekonda videoklipi ndalon dhe shkruhet: “Në këtë pjesë nuk i pëlqente asnjë plan, kërkojmë falje”.

Ndiqni videoklipin.