Jo vetëm foto nudo! Iva Aliko na e bën të gjithëve për zili dhe tregon tufat me… (FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm foto nudo! Iva Aliko na e bën të gjithëve për zili dhe tregon tufat me… (FOTO)

Jo vetëm foto nudo! Iva Aliko na e bën të gjithëve për zili dhe tregon tufat me… (FOTO)

Luksi është një nga temat më të ekspozuara përsa i përket jetës së Vip-ave të showbizz-it dhe Iva Aliko na ka treguar shpesh se preferon të jetë mes të mirave.

Ndonëse ajo është mësuar që ti bëjë të gjithë për vete me realizimin e fotove nudo duke treguar format bombastike, këtë herë bukuroshja ka vendosur të shfaqet me një temë tjetër goxha pikante.

Me postimet në Instastory, Iva ka treguar disa tufa me të holla kur në pamje të parë shihen prerjet e 500-ësheve euro.

Bravo Iva! Duke qenë se jemi në sezon pushimesh me siguri që edhe shpenzimet e tepërta janë të justifikueshme…