Ronela Hajati dhe Young Zerka HIT të ri?! Njihuni me blogeren SEKSI që do të jetë protagoniste... (FOTO) - AlpeGossip
Ronela Hajati dhe Young Zerka HIT të ri?! Njihuni me blogeren SEKSI që do të jetë protagoniste… (FOTO)

Ronela Hajati dhe Young Zerka HIT të ri?! Njihuni me blogeren SEKSI që do të jetë protagoniste… (FOTO)

Ronela Hajati dhe Young Zerka janë dyshja më e përfolur e momentit.

Prej disa kohësh Ronela Hajati dhe Young Zerka mendohet se janë në një lidhje mes tyre, por deri tani asnjëri prej tyre nuk ka pranuar një gjë të tillë.

Pas suksesit të klipit “Syn i jemi”, duket se dyshja do të vij me një tjetër bashkëpunim. AlpeNews.al mëson se ata janë duke bërë xhirimet e klipit që pritet të vij sëshpejti.

Gjithashtu AlpeNews.al zbulon edhe protagonisten kryesore të klipit e cila është një nga blogeret më seksi shqiptare.

Ajo quhet Keisli Alia, dhe është me profesion juriste. Frekuenton palestrën aq shpesh, sa miqtë e saj e quajnë “BISHË”, e jo më kot.

Duke parë fotot e saj ju japim shumë të drejtë:

Më poshtë fotot ku Kesli është duke u bërë gati për klipin./Përgatiti AlpeNews.al/