10 ide si të vishesh kur je shtatzënë dhe të ngjash femra më “cool” (FOTO) – AlpeGossip
10 ide si të vishesh kur je shtatzënë dhe të ngjash femra më “cool” (FOTO)

10 ide si të vishesh kur je shtatzënë dhe të ngjash femra më “cool” (FOTO)

Shtatzënia është një ndër periudhat më emocionuese për të gjitha femrat. E lumtur që së shpejti do të sjellësh në jetë krijesën tënde, por edhe shumë e emocionuar pozitivisht e negativisht për ndryshimet që përjeton nga dita në ditë në pamjen fizike.

Trupi pëson ndryshime të mëdha dhe dilema se “Çfarë duhet të vesh?”, bëhet edhe më e madhe. Në dollapin tuaj tashmë nuk ka asnjë rrobë që mund t’iu bëjë, dhe ju ndjeheni të rrënuara shpirtërisht. Fustani i lirshëm është gjithmonë zgjidhja e duhur, pasi tregon pikërisht atë pjesë të fizikut, të cilin duan të nxjerrin në pah.

Fatmirësisht në këtë situatë na vijnë në ndihmë femrat e njohura të “Instagram”-it të cilat kanë kaluar këtë periudhë apo janë duke e kaluar.

10 personazhet e njohura shqiptare na kanë treguar se me pak fantazi mund të arrish të vishesh bukur, të ndihesh rehat dhe të shfaqesh sa më “cool” në sytë e të tjerëve.

 

Estela Ujka

Amarda Toska

 

Floriana Garo

Emina Cunmulaj

 

Zaimina Vasjari

Fjolla Morina

 

Çiljeta Xhilaga

Jorida Tabaku

 

Vesa Luma

Tuna Sejdiu

Burimi: Iconstyle.al