Sherr mes doktorit të vipa-ve dhe Ermal Mamaqit? Ja si qëndron e vërteta (FOTO) – AlpeGossip
Sherr mes doktorit të vipa-ve dhe Ermal Mamaqit? Ja si qëndron e vërteta (FOTO)

Sherr mes doktorit të vipa-ve dhe Ermal Mamaqit? Ja si qëndron e vërteta (FOTO)

Gjatë ditës së sotme nisi të qarkullojë lajmi se Ermal Mamaqi dhe Skerdi Faria kishin bërë një diskutim të ashpër në njërin prej postimeve të doktorit të vipa-ve.

Ermali zakonisht e bën karagjozin nëpër komentet e lëna miqve të tij të njohur, por këtë herë nuk ka qenë ai i vërteti. Në foton ku po tregohej një person që po dhuronte gjak,lexohet edhe komenti i Mamaqit të supozuar i cili shkruan: ‘Kur mer në intervist duet me majt mikrofonin nga vetja pastaj nga qytetari o shpirti vogël’. Pas kësaj, doktor Skerdi ndër të tjera i thotë: Do të kapësh followersa? Megjithatë nuk e dimë nëse ky i fundit e ka kuptuar se personi në fjalë nuk ishte Ermal Mamaqi i vërtetë por dikush që hiqej si ai.