E pyesin se sa ka fituar nga koncertet/ Luana habit me përgjigjen e saj: Po bleva…(FOTO) – AlpeGossip
E pyesin se sa ka fituar nga koncertet/ Luana habit me përgjigjen e saj: Po bleva…(FOTO)

E pyesin se sa ka fituar nga koncertet/ Luana habit me përgjigjen e saj: Po bleva…(FOTO)

Mbrëmjen e së shtunës, nisi sezoni i dytë i emisionit “Shiko Kush Luan” nën drejtimin e Luana Vjollcës. Një ndër rubrikat më pikante të emisionit është edhe ajo që titullohet “Haje ose ndaje”, ku të ftuarit së bashku me Luanën duhet të zgjedhin të përgjigjen apo të provojnë ushqime jo të zakonshme.

E një ndër pyetjet që iu drejtua Luanës nga Eneda Tarifa ishte se sa është shuma e plotë që ka fituar nga koncertet e saj muzikore dhe ajo u përgjigj: Po ta mendoj, shtëpinë e bleva…(në këtë moment Eneda thotë 100 milionë, e pyet për makinën dhe Luana i tha që e ka patur).

Më pas ajo zgjodhi të hante një nga ushqimet aty duke mos treguar se sa ka fituar në të vërtetë.