PËRVJETORI I DYTË I MARTESËS/ Afërdita Dreshaj surprizon bashkëshortin (FOTO) – AlpeGossip
PËRVJETORI I DYTË I MARTESËS/ Afërdita Dreshaj surprizon bashkëshortin (FOTO)

PËRVJETORI I DYTË I MARTESËS/ Afërdita Dreshaj surprizon bashkëshortin (FOTO)

Dy vite më parë, këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj u kurorëzua në martesë me lojtarin e hokejit, Jakub Kindl. Dyshja kanë treguar se gëzojnë një martesë të shëndetshme, mes momenteve të bukurave, surprizave dhe emocioneve të ndryshme.

Ato u martuan në Miami dhe sot pas dy vitesh, kanë shkuar sërish. Në ditën e tyre speciale, Afërdita ka surprizuar të shoqin, duke publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto krah tij dhe duke i bërë urimin më të ndjerë.

“Sot dy vite më parë, të thashë “Po” përgjithmonë! Të dua më shumë sesa mund ta tregoj me fjalë! Gëzuar përvjetorin dashuria ime”, ka shkruar modelja.