POZAT ME BIKINI/ Linjat perfekte të VIP-eve shqiptare, që na “morën mendjen” në nisjen e sezonit veror – AlpeGossip
POZAT ME BIKINI/ Linjat perfekte të VIP-eve shqiptare, që na “morën mendjen” në nisjen e sezonit veror

POZAT ME BIKINI/ Linjat perfekte të VIP-eve shqiptare, që na “morën mendjen” në nisjen e sezonit veror

Vajzat e show-bizzit shqiptar gjithnjë e më shumë po kujdesen për format e tyre e po na e marrin “mendje” në nisjen e këtij sezoni veror.

Gjithnjë e më tërheqëse dhe shumë elegante me linjat e tyre perfekte, postimet që zgjedhin te ndajnë me ndjekësit janë shkrepjet më të mira e që komentohen edhe me gjatë.

AlpeGossip.al sjell disa prej tyre që sigurisht, nuk kanë perdorur ndërhyrje “Photoshopi” por janë të bukura në natyralitetin e tyre.

E nisim si fillim me këngëtaren Arilena Ara, e cila ka postuar disa fotot me bikini në plazh, ku duket mjaft elegante dhe tërheqëse. Mund të themi se fotot e fundit në plazh të Arilena Arës kanë qenë më të bukurat. Ajo shfaqet si gjithnjë në një formë fantastike me rrobat e banjës, të cilat tregojnë dhe i nxjerrin në pah linjat perfekte të këngëtares, për t’u pasur zili.

Nuk kemi si lemë më njanë bukuroshen shqipatere Oriola Marashi. Linjat e saja janë tepër perfekte dhe të kuruara deri në detaje. E veshur me bikini ngjyrë jeshile dhe e ulur në gjunjë duke kapur dhe gjoksin, modelja duket shumë tërheqëse.

Sara Kolami gjithashtu është një nga vajzat e show-bizzit që ka linja mjaft tërheqëse. Trupi i blogeres duket i kuruar dhe pa defekt.

View this post on Instagram

Sweet Sunday escape 🦋🌸

A post shared by FASHION | INSPO | TRAVEL (@sarakolami) on

Zaimina Vasjari duket shumë tërheqëse në foton e fundit me bikini ngjyrë rozë. Këngëtarja ka nxjerrë në pah format trupore dhe beli mjaft elegant.

View this post on Instagram

Finally vacation 🌞🌊

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Elita Rudi gjithashtu duket mjaft tërheqëse me bikini dhe format trupore duken mjaft bukur.

View this post on Instagram

Sea la vie ♥️ @drymades.inn

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Kejvina Kthella gjithashtu ka postuar foto me bikini në plazh. E veshur me rrobat e banjës ngjyrë ylberi dhe syzet në kokë moddelja duket mjat “sexy” me format fantastike të saj

View this post on Instagram

🐥

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Edhe Nevina Shtylla gjithashtu duket shumë tërheqëse me bikini buxë detit. Linjat trupore duken “fantastike” për t’u pasur zili.

View this post on Instagram

Wish this never ends 🌊

A post shared by NEVINA SHTYLLA 🧸 (@nevinashtylla) on